برنامه مهاجرتی نیوفاندلند و لابرادور یا NLPNP یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا می باشد که از طریق این برنامه استان نیوفاندلند و لابرادور میتواند مهاجرین جدید کانادا را بر اساس نیازهای محلی خود پذیرا باشد.

اگر شما به دنبال بهترین مکان برای ایجاد یک کسب و کار یا زندگی در کنار خانواده خود هستید نیوفاندلند میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت به کانادا باشد.

روشهای NLPNP که در حال حاضر در دسترس هستند:

  • اکسپرس انتری نیروی کار ماهر نیوفاندلند (Newfoundland Express Entry Skilled Worker) :

برای درخواست شرکت کنندگان در سیستم اکسپرس انتری فدرال که دارای پیشنهاد کار (job offer) در نیوفاندلند هستند. متقاضیان موفق، ۶۰۰ امتیاز بیشتر در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) و نیز دعوتنامه برای اقامت دائم (ITA) در رده بندی بعدی اکسپرس انتری دریافت می کنند.

  • نیروی کار ماهر (Skilled Worker) :

برای متقاضیانی که شغل یا پیشنهاد کاری قانونی و مناسب در نیوفاندلند دارند.

  • فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate) :

مختص فارغ التحصیلان جدیدی که دارای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) یا دارای شغل و یا پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای ساکن نیوفاندلند و لابرادور هستند.

  • فارغ التحصیلان بین الملل کارآفرین (International Graduate Entrepreneur) :

برای فارغ التحصیلان بین المللی دانشگاه مموریال نیوفاندلند یا کالج آتلانتیک شمالی است که در حال حاضر کسب و کاری محلی را راه اندازی و یا خریداری کرده و حداقل به مدت یک سال مداوم کسب و کار خود را فعال نگه داشته اند.

  • کارآفرینی (Entrepreneur) :

برای صاحبان باتجربه مشاغل یا مدیران ارشدی که مایل به شروع یک زندگی جدید بوده و می خواهند به تجارت خویش نیز در نیوفاندلند و لابرادور ادامه دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه مهاجرتی نیوفاندلند و لابرادور و بررسی شرایط خود، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.