تلاش ما این است که رویای شما به حقیقت بپیوندد

ما تیم مهاجرت e-Visa Immigration هستیم

مأموریت ما ارائه بهترین خدمات مهاجرت به کانادا، مشاوره به متقاضیان برای انتخاب مناسب ترین برنامه مهاجرتی برای خود و خانواده، کمک در تهیه و جمع‌آوری مدارک مورد نیاز، اعمال و پیگیری روند مهاجرت به کانادا است.

هدف ما این است که از طریق خدمات حرفه‌ای، اخلاقی، قانونی و شفاف به شما کمک کنیم تا متناسب با بودجه خود و با صرف حداقل هزینه اقامت کانادا را اخذ کنید و با طی فرآیندی آگاهانه و سنجش تمامی جوانب، زندگی خود را در کانادا شروع کنید.

شرکت کانادایی e-Visa Immigration بزرگترین شرکت مهاجرتی ایالت بریتیش کلمبیا کانادا دفتر رسمی خود را در تهران بازگشایی کرده و آماده خدمت‌رسانی به هموطنان داخل و خارج از کشور می‌باشد.

سایر دفاتر ما در ونکوور، تورنتو و سائوپائولو واقع شده و تمامی فرآیند مهاجرتی شما توسط پرسنل و مشاورین رسمی و بین ‎المللی در کانادا پیگیری خواهد شد.

 

 

با سابقه ارائه خدمات مهاجرتی کانادا به مشتریان با ۲۰ ملیت متفاوت از سراسر جهان، بیش از ۱۰,۰۰۰ پرونده موفق و ۸مشاور رسمی ICCRC آماده همراهی شما برای مهاجرت و اخذ ویزای کانادا هستیم.

در ادامه نمونه‌هایی از پرونده‌هایی مهاجرتی موفق e-Visa Immigration را مشاهده می‌کنید:

Aime Moreira
مشاور

عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC و انجمن مشاوران مهاجرت حرفه ای کانادا CAPIC است. وی فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت کانادا از دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) است. تخصص اصلی خانم موریرا در برنامه های مهاجرتی در زمینه پیشنهاد کار مانند LMIA، دوره های تخصصی کانادا و برنامه های استانی می باشد.
کد مشاور: R523209

Willian Santos
مشاور

فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت کانادا از دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC)، عضو رسمی و سرشناس شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC و انجمن مشاوران مهاجرت حرفه ای کانادا CAPIC است. تخصص اصلی آقای سانتوس در زمینه اکسپرس انتری (Express Entry)، نیروی متخصص فدرال، دوره های تخصصی کانادا، برنامه های استانی و حمایت مالی همسر می باشد.
کد مشاور: R531759

Marilene Quintana
موسس شرکت e-Visa Immigration

وی علاوه بر داشتن رابطه نزدیک با شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC عضو رسمی و دارای مدرک مشاور مهاجرت نیز می باشد. تخصص اصلی خانم کوینتانا در زمینه برنامه های مهاجرتی و ویزا شامل اکسپرس انتری (Express Entry)، نیروی متخصص فدرال، دوره های تخصصی کانادا، برنامه های مهاجرتی استانی، LMIA و سرمایه گذاری در کانادا می باشد.
کد مشاور : R513223

Livia Neves
مشاور

عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC است. تخصص اصلی خانم نوس در زمینه اکسپرس انتری (Express Entry)، مهاجرت و درخواست شهروندی خانوادگی می باشد.
کد مشاور: R526504

Carina Iani
مشاور

عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC است. تخصص اصلی خانم یانی در زمینه مهاجرت به کانادا شامل برنامه های پذیرش استان های مختلف کانادا (PNP) و اکسپرس انتری (Express Entry) است.
کد مشاور: R521484

Leomir Goncalves
مشاور

عضو رسمی و سرشناس شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC و تخصص اصلی وی در زمینه اکسپرس انتری شامل نیروی متخصص فدرال، برنامه استانی، درخواست های خانوادگی و اقتصادی و برنامه خود اشتغالی است.
کد مشاور: R519907