برنامه‎ استانی منطقه شمال غرب (نورت وست)  که به NTNP مشهور است،  مسیری برای رسیدن به اقامت دائم کانادایی را برای اتباع خارجی که آرزو دارند این سرزمین بزرگ را به عنوان خانه برگزینند، ارائه می‎کند.

واقع در شمالی‎ترین بخش کانادا، مناطق شمال غرب یک پهنه‎ وسیع و زیبا با چندین جامعه‎ رو به رشد است. با جمعیتی بالغ بر ۴۱۰۰۰ نفر در مساحتی بیش از یک میلیون کیلومتر مربع، نیاز مداومی به کارگر در بخش‎های کلیدی مانند معدن، انرژی و منابع، ساخت و ساز، حمل و نقل، گردشگری و غیره وجود دارد.

مناطق شمال غرب، پرجمعیت‎ترین منطقه از میان سه منطقه شمالی کانادا است. مرکز آن، یلونایف، به عنوان یک قطب مهم دولتی، اقتصادی و فرهنگی فعالیت می‎کند. علی‎رغم اندازه و موقعیت مکانی دوردست آن، یلونایف دارای طیف تأثیرگذاری از مدارس، خدمات پزشکی و امکانات فرهنگی است و زیرساخت‎هایی که از یک شهر عادی انتظار می‎رود را فراهم می‎سازد.
این زیرساخت‎ها مخابرات و پوشش شبکه تلفن همراه، یک فرودگاه، و تنها سیستم حمل و نقل عمومی از بین سه منطقه را در بر می‎گیرد.

برنامه استانی منطقه شمال غرب ، متقاضیان خارجی با مهارت‎ها و تجارب خاص را هدف قرار می‎دهد و شامل چهار زیرگروه می باشد:

  • برنامه مشاغل نیمه ماهر
  • برنامه نیروی کار متخصص
  • برنامه اکسپرس انتری نیروی کار متخصص
  • برنامه تجارت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه مهاجرتی منطقه شمال غرب (نورت وست) و بررسی شرایط خود، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.